Гурткова робота

Позаліцейна робота у нашому закладі має значні важелі збереження народних традицій, виховання патріотичних почуттів учнівської молоді, виховання та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей особистості на основі культури і мистецтва українського народу, народних традицій, залучення дітей та молоді до духовних надбань, здатна задовольнити різноманітні потреби особистості у творчій самореалізації, забезпечити її інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток.

Гуртки  володіють безмежними можливостями для художньо-естетичного виховання учнів. У ліцеї працюють гуртки, які щороку займають призові місця у міських, обласних оглядах-конкурсах та змаганнях,  за такими напрямками:

Художньо-естетичний напрямок:

Гуртки  володіють безмежними можливостями для художньо-естетичного виховання учнів. Заняття в них відкривають кожному із учнів простір для розвитку ініціативності і самостійності, формують соціально-педагогічні умови для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів.

Вокально-естрадний гурток “Водограй”

Вокально-хоровий гурток “Кольори кохання”

Гурток декоративно-вжиткового мистецтва “Берегиня”

Театральний гурток “Маска”

Гурток хореографії “Street Dens”


Туристсько-спортивний напрямок

Гурток волейболу

Гурток баскетболу

Гурток настільного тенісу

Гурток футболу

Робота спортивних гуртків ліцею спрямована на формування в гуртківців стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, гармонійного і духовного розвитку, популяризацію здорового способу життя, розширення рухового досвіду.

Заняття у гуртках відбувається на безкоштовній основі.